chelmiec.pl

Wiosenne kanapki u Krasnoludków

Kreowanie własnej wiosennej kanapki to ważna lekcja z zakresu zdrowego żywienia. Dzieci uczą łączyć się odpowiednie produkty, które są zdrowe i ważne w ich prawidłowym rozwoju. Kolorowe kanapki z dominacją warzyw miło było skonsumować. Smacznego!

Czytaj więcej

Warsztaty z podróżniczką

W dniu 29.03.2019r. dzieci uczestniczyły w warsztatach podróżniczych pt. "Między nami Indianami". Pani Paulina, nasza podróżniczka przybliżyła przedszkolakom wiedzę o Indianach, m.in.: o różnych rodzajach indiańskich domów, kim jest wódz, co to jest totem czy zwierzęta ważne dla Indian. Dzieci miały okazję pobawić się etnicznymi zabawkami z indiańskiego świata, wczuć się w postać Indian poprzez piękne stroje czy zagrać na tamtejszych instrumentach.

Czytaj więcej

Pierwszy dzień wiosny

Przedszkolaki celebrują ważne święta w roku. Tak więc 21 marzec pierwszy dzień kalendarzowej wiosny nie mógł nie mieć właściwego oddźwięku. w naszym przedszkolu. Marzanna została godnie pożegnana, a wiosna niezwykle ciepło przywitana. Kolorowy korowód dzieci, śpiew oraz spalenie Marzanny stanowił ważny element tego dnia. Brawo przedszkolaki! wiosna zapewne szybko do nas zawita :-)

Czytaj więcej

Marcowi Jubilaci :-)

Drodzy Jubilaci:, zdrowia i szczęścia, by zawsze trwały one przy Was, prawdziwych przyjaciół oraz realizacji marzeń. 100 LAT!

Czytaj więcej

Mali twórcy i ich gniazda bocianie

Nasi najmłodsi milusińscy aktywnie uczestniczyli w tworzeniu gniazd bocianich. A praca była nie mała... Najpierw poszły w ruch farby, potem pozostało właściwe uformowanie słomy, a na koniec zasiedlenie gniazd bocianami. Prace niezwykłe! Brawo mali twórcy!

Czytaj więcej

Dzień Super Babci oraz Dzień Super Dziadka :-)

Małe i duże wnuczęta nie zapominają o święcie swoich ukochanych Dziadków. Dzieci z każdego oddziału przygotowały uroczystą akademię, w której zawarły piosenki, tańce, pokazy oraz prezenty własnoręcznie tworzone prosto od serca. Dzieci wiwatowały Dziadkom, śpiewając 100 lat. Następnie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Babcie oraz Dziadkowie byli bardzo wzruszeni spotkaniem ze swoimi ukochanymi wnuczętami. 100 lat Najdrożsi!

Czytaj więcej