chelmiec.pl

INFORMACJA

Czytaj więcej

Rejs z przygodą

Nasi mali podróżnicy w dniu 06.08.2015r. wyruszyli na zdobycie Smoczej Jamy oraz najdłuższej rzeki w Polsce – Wisły. Gród Kraka przywitał nas piękną pogodą, a Zamek Królewski majestatycznie spoglądał na nas, zapraszając do swoich komnat.

Czytaj więcej

Spotkanie informacyjne

Rodziców dzieci rozpoczynających rok szkolny 2015/2016 w Przedszkolu Integracyjnym Bajkowa Kraina w Biczycach Dolnych zapraszam na spotkanie informacyjno - organizacyjne w dniu 10.07.2015r. lub 28.07.2015r. o godz. 16.00 w jadalni szkolnej Zespołu Szkół w Biczycach Dolnych.

Czytaj więcej

Odkrywamy Solilandię

W okresie wakacji, w dniu 30.06.2015r. nasza brać przedszkolna wyruszyła na niezwykłą wycieczkę do Wieliczki, kierunek Kopalnia Soli. Nasi mali odkrywcy w dwóch grupach, liczących sobie 40 osób każda rozpoczęli wędrówkę po Trasie turystycznej kopalni.

Czytaj więcej

Celebrujemy Międzynarodowy Dzień Dziecka

W dniu 03.06.2015r. naszych Milusińskich zaprosiliśmy na wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Dziecka. Niezależnie od daty w ten szczególny dzień dzieci powinny się wyjątkowo dobrze bawić, a rodzice, babcie, dziadkowie, wychowawcy głowią się jak sprawić dzieciakom wyjątkową radość. My postanowiliśmy dać dzieciom to, co lubią najbardziej, to znaczy skoki, podskoki, wysokie i niskie, szybki ślizg po dmuchanej ściance, wspinaczka oraz piruety po skakańcu. Uśmiech dzieci był dla nas największą nagrodą.

Czytaj więcej

Egzotyczny świat dinozaurów

W dniach 19.05.2015r.  oraz 02.06.2015r. oddziały przedszkolne wyruszyły w daleką podróż po regionie małopolskim i dotarły do Krainy Dinolandii w Inwałdzie. Dzieci dzielnie zniosły podróż, a na świeżym powietrzu II śniadanie smakowało niezwykle. Następnie nasze przedszkole przywitała Pani przewodnik, która przeprowadziła nas przez jaskinię dinozaurów do namiotu, w którym odbyły się warsztaty paleontologiczne. Tam przedszkolaki oko w oko spotkały się z paleontologiem, który wziął nas w daleką podróż po świecie mezozoicznym.

Czytaj więcej