chelmiec.pl

Lista dzieci przyjętych do Przedszkola Integracyjnego Bajkowa Kraina w Biczycach Dolnych

w roku szkolnym 2015/2016

Oddział Biedroneczek- ogólnodostępny
Nauczyciele:
mgr Monika Uszko, mgr Karolina Fiut

Pomoc nauczyciela: mgr Agnieszka Olchawa - stażystka

Lp. Nazwisko i imię dziecka
1. Adamczyk Julia
2. Baran Anna
3. Basta Klaudia
4. Bocheńska Maja
5. Brdej Wiktoria
6. Faron Piotr
7. Gabryś Filip
8. Górska Julita
9. Jurczak Gabriela
10. Kuc Oliwia
11. Litwińska Andżelika
12. Łachacz Marcin
13. Młynarczyk Dominik
14. Pawlikowski Artur
15. Rodak Mateusz
16. Rusyniak Martyna
17. Rymarczyk Mateusz
18. Smoleń Wiktoria
19. Szabla Bastian
20. Tokarczyk Arkadiusz
21. Wnęk Filip
22. Zając Grzegorz
23. Śliwa Tomasz

Oddział Słoneczek- integracyjny
Nauczyciele:
mgr Marta Dąbrowska, mgr Kinga Matiaszek

Pomoc nauczyciela: Małgorzata Cisowska

Lp. Nazwisko i imię dziecka
1. Ciurka Oliwier
2. Długosz Julia
3. Gondek Filip
4. Ignarska Amelia
5. Klimczak Lena
6. Kosiba Marcel
7. Lorek Kamila
8. Lorek Oliwia
9. Lorek Wiktoria
10. Majerski Samuel
11. Olchawa Julia
12. Pajor Oskar
13. Parzoch Magdalena
14. Pociecha Patryk
15. Stącel Kamila
16. Szczecina Szymon
17. Tokarczyk Patryk
18. Tomaszek Gabriela
19. Turek Oliwier
20. Ziemnik Kacper

Oddział Żabek- integracyjny
Nauczyciele:
mgr Elżbieta Plata-Berdychowska, mgr Angelika Rzeszowska/lic. Lidia Bulanda

Pomoc nauczyciela: mgr Katarzyna Gamoń

Lp. Nazwisko i imię dziecka
1. Antkiewicz Gabriela
2. Budnik Kamil
3. Głuc Gabriela
4. Janór Michał
5. Jojczyk Amelia
6. Jurczak Weronika
7. Krzak Liliana
8. Kuc Zofia
9. Leśniak Maksymilian
10. Lorek Wojciech
11. Lupa Jakub
12. Łabuda Kacper
13. Olchawa Aurelia
14. Piechowicz Nadia
15. Plata Emilia
16. Poręba Michał
17. Sarota Gabriel
18. Siedlarz Kacper
19. Wójtowicz Karina
20. Żak Kacper

Oddział Krasnoludków - ogólnodostępny
Nauczyciele: mgr Ewelina Kwiatkowska, lic. Jolanta Zagajska

Pomoc nauczyciela: mgr Celina Rzeszowska

Lp. Nazwisko i imię dziecka
1. Barycz Szymon
2. Besbir Kamil
3. Besbir Julian
4. Despet Alan
5. Filip Konrad
6. Foit Nadia
7. Jacak Julia
8. Janik Rafał
9. Jędrzejczyk Julia
10. Jurczyński Hubert
11. Kozyra Jan
12. Lichoń Maria
13. Litwiński Olaf
14. Plata Filip
15. Popiela Szymon
16. Potoczek Oskar
17. Szabla Kornel
18. Szczygieł Nikodem
19. Tomaszek Anna
20. Witowska Anna
21. Wnęk Alicja