chelmiec.pl

I Ty możesz zostać artystą - Warsztaty Świąteczne.

W dniu 09.12.2015r. odbyły się w naszym przedszkolu Międzypokoleniowe Warsztaty Świąteczne skierowane do Dziadków, Rodziców oraz rzecz jasna Dzieci.

Rodzice i Dziadkowie przyjęli zaproszenie i zgłosili się do aktywnych, twórczych działań. Zabawa była przednia, a dzieci mocno zaangażowały się w tworzenie z dorosłymi wspólnych ozdób świątecznych. Dwugodzinne warsztaty przyniosły wiele radości dzieciom i gościom. Kolędy świąteczne przynosiły ukojenie, spokój i radość z nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Część ozdób zawisła na oddziałowych choinkach, a część została umieszczona jako dekoracja korytarzowa. Dodatkowo nasze przedszkole zorganizowało kiermasz świąteczny, na którym można zakupić dowolny produkt świąteczny, a zebrane środki zostaną przeznaczone na potrzeby poszczególnych oddziałów, m.in. na zakup zabawek dydaktycznych. Wszystkim Państwu, uczestnikom tegoż warsztatu serdecznie dziękujemy za współpracę.